Vyřešte originální dárky na poslední chvíli. Tady najdete opravdová překvapení

Vánoce už klepou na dveře a vy jako obvykle nestíháte. Ostatně, nejste sami, kdo nechává nákup dárků na poslední chvíli. Podle průzkumů nakupuje radosti pro své blízké těsně před Štědrým dnem až polovina všech Čechů. Můžete však narazit na několik problémů, z nichž některé jsou tradiční a každoroční a některé specifické pro tento rok. Mezi ty první patří otázka: co mám komu koupit, když všichni už všechno mají? Mezi ty druhé potom letošní specifikum, kdy na trhu není dostatek zboží a některé produkty prostě nejsou.

Dárky, které jinde nenajdete

Oba problémy vám pomůže vyřešit FYFT. Obchod, který se soustředí na smysluplné využití času. Co byste ostatně chtěli víc, než aby vaši blízcí s dárky od vás trávili čas smysluplně a kvalitně? Proč jim kupovat další hlouposti, které má každý a které ani nevyužijí? Stejně je jen někam odloží a bude se na ně jen prášit. Můžete si ale být jisti, že s dárky od FYFTu zaujmete na první dobrou. Jde totiž do značné míry o věci, které jinde neseženete a které vycházejí ze západních trendů, jež k nám v masové míře ještě nedošly.

Obecně se FYFT zaměřuje na ty, kdo chtějí svůj volný čas trávit kvalitně a zajímavě. Pořídit tu tak můžete širokou plejádu deskových a stolních her. Mnohdy jde skutečně o velmi netradiční kousky, které zaujmou nejen laiky, ale i kované milovníky tohoto stylu zábavy. Tím to ale nekončí. Sáhnout můžete i po modelářských potřebách, případně některé z hraček, s nimiž můžete cvičit, neustále se zlepšovat a zvyšovat tak svůj “skill”.

Hry pro celou rodinu

Například skvělým tipem coby dárek pro celou rodinu je společenská venkovní hra Kubb, kterou si můžete zahrát v parku nebo na zahradě. Hrát můžete jeden na jednoho, ale i v týmech až o šesti lidech, takže se zabavíte se širokou rodinou. Hráči se snaží shodit polínka protějšího týmu a nakonec shodit krále. Hra není náročná a je napínavá až do posledního hodu. Nejde jen o dárek jako takový. Spolu s ním získáte i spoustu zážitků, na které jen tak nezapomenete.

A znáte třeba Discgolf? Jestli ne, mohl by se vám zalíbit. Podle nás jde o super koníček pro celou rodinu. Je to v podstatě golf s talířem a v posledních letech je to čím dál více oblíbený outdoorový sport. Vybrat si disk může být věda, ale pro začátečníky existují předchystané sady, ve kterých jsou všechny 3 základní typy disků – Driver na nejdelší hody, Midrange na střední a Putter na hody do koše.

Velkou výhodou FYFTu je to, že nejde jen o další z obchodů, který prodává zboží, o kterém nic neví. Jeho personál vybranými produkty doslova žije a ochotně vám poradí nejen online, ale osobně v v pražské pobočce, která slouží i jako herna, kde si můžete leccos ze sortimentu vyzkoušet. Pokud se chcete nejprve rozkoukat, můžete také využít obsáhlý seznam s tipy na vánoční dárky pro různé kategorie.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na