Vyšla poslední epizoda Life is Strange: Before the Storm. Ukončila drama

Oblíbená hra Life is Strange: Before the Storm se dočkala své třetí a závěrečné epizody. Společnost Square Enix epizodu zvanou “Hell is Empty” vydala na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Události závěrečné epizody jsou překotné. Chloe se musí pokusit udržet kontrolu poté, co objeví tajemství, které vede k nejnáročnějšímu rozhodnutí, které kdy musela udělat. Mezitím její přátelství k Rachel Amber roste do nových emocionálních výšin. A drama se uzavírá.

S vydáním Epizody 3 končí příběh Rachel a Chloe. Ale stejně jako hráči ani my nechceme, aby tenhle příběh někdy skončil,” uvedl k příležitosti vydání Life is Strange: Before the Storm – Hell is Empty viceprezident vývojářského studia Deck Nine Games, Jeff Litchford. “Dali jsme si velkou práci s osobními tématy a zaměřili se na emoce, kterými se hry ještě nikdy nezabývaly.”

Pokud jste se do Life is Strange: Before the Storm zatím nepustili, lákají vás autoři na zahrání celé sezóny v novém traileru. Přečíst si můžete také recenzi první epizody.

Life is Strange: Before the Storm – Complete Season trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na