War Thunder spouští námořní bitvy a přidává vrtulníky. Verze pro Xbox One už je hotová

Společnost Gaijin Entertainment dnes vypustila obsahovou aktualizaci 1.83 “Vládci moře” do své MMO hry War Thunder. Tato obsáhlá aktualizace otevírá všem dosud uzavřený betatest námořních jednotek, který obsahuje více než 80 plavidel Spojených států, Německa a Sovětského svazu. Navíc lze odemknout všechny dostupné vrtulníky a na Xbox One se hra přehoupla do stavu free-to-play; aktualizace s sebou jako tradičně nese hromadu dalších vylepšení, nových vlastností a strojů.

Očekávané vypuštění námořnictva pro všechny hráče na PC a konzolích je tou stěžejní vlastností “Vládců moře” – všichni hráči mají k dispozici 85 historicky přesných plavidel Spojených států, Německa a Sovětského svazu. Na mapách ze všech koutů světa se mohou kapitáni ujmout velení na mnoha různými typy válečných plavidel, od torpédových člunů až po křižníky a bojovat v náročných námořních bitvách s i proti jiným hráčům.v lodích a letadlech. Zatímco probíhají bitvy na moři, vstupuje další námořnický národ, Velká Británie, do uzavřeného testování s 26 dalšími plavidly, včetně známé třídy korvet “Flower” – jeden z britských symbolů vítězství.

Hráči, kteří chtějí dostat britskou flotilu do rukou jako první mohou získat přístup k testování přes úkoly ve hře, nebo zakoupením jednoho z námořních balíčků ve War Thunder obchodě. Vývoj námořnictva pokračuje na plné obrátky – další země dostanou vlastní tech. stromy, do existujících přibudou další plavidla, herní módy a mnoho dalšího je naplánováno do budoucích aktualizací War Thunderu.

Dále mají všichni hráči k dispozici nedávno implementované vrtulníky Spojených států a Sovětského svazu a navíc zbrusu novou sestavu německých helikoptér. Vrtulníky jsou novým druhem bitevního stroje ve War Thunderu, který exceluje v podpůrné roli, ale je zranitelný především útoky ze vzduchu. Hráči mohou vrtulníky používat v kombinovaných bitvách mezi hráči ovládanými tanky a letadly, nebo se zúčastnit dedikovaných bitev vrtulníků proti vrtulníkům, ve které jsou cíle na zemi ovládané umělou inteligencí.

Pre-release fáze hry na Xbox One skončila a War Thunder je nyní konečně dostupný ve free-to-play formě pro všechny předplatitele služby Xbox Live Gold. Hráči na konzolích se mohou přes cross-platform funkci připojit ke svým kamarádům ve zbrani na PC v tancích, letadlech, vrtulnících a v neposlední řadě i lodích.

Aktualizace přinesla i několik nových letadel a tanků pro již existující země, namátkou německý bombardér Ju 288C, nebo japonský samohybný raketomet Typ 75. Dále přibylo několik map a mnoho dalších změn a úprav pod kapotou hry. Díky nedávným změnám v ekonomice nyní aktivní hráči zejména v dlouhých pozemních bitvách mohou získat mnohem více bodů výzkumu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na