Warcraft 3: Reforged si zahrajeme už začátkem roku. Bude se postupně rozšiřovat

Nedávno oznámený Warcraft 3: Reforged se dočká velmi zevrubného betatestu, a to už začátkem příštího roku. Přesný termín zatím není znám, ale podle vyjádření tvůrců se zdá, že je vše v plném proudu a vývoj běží jako na drátkách.

První fáze betatestu budou připomínat spíše pre-alfa testování, kdy hra bude mít velmi omezený rozsah, jenž se bude postupem času rozšiřovat. Autoři tímto způsobem budou postupně testovat jednotlivé prvky a vyvážení ras. Právě na něj bude mít testování velký vliv.

Zatím není známo, kdo se bude moct betatestu Warcraft 3: Reforged účastnit, ale na oficiálních stránkách Blizzard vyzývá hráče k tomu, aby aktualizovali své údaje v profilu ohledně betatestů a mohli je tak oslovit, jakmile to bude aktuální.

Editor bude k dispozici dopředu

Tvůrci prozradili také to, že komplexní editor bude k dispozici ještě před vydáním samotného Warcraft 3: Reforged. Díky tomu budou moct fanoušci tvořit úrovně a modifikace, které pak budou k dispozici už k datu vydání.

Blizzard zatím nechce prozradit, zda se Warcraft 3: Reforged bude do budoucna obsahově rozšiřovat i po oficiální lince, tedy zda do hry například nepřibude nová, již pátá rasa. Zatím takové plány ale nemá.

Původní Warcraft 3 už nelze koupit

Na internetovém obchodě Battle.net už není možné koupit původní vydání Warcraftu 3. V nabídce už je pouze Warcraft 3: Reforged. To by principiálně nebyl žádný problém, protože kdo si koupí remake, dostane také klíče k původním verzím Warcraft 3 a datadisku The Frozen Throne. Blizzard má ale aktuálně problém, kdy není technicky schopen zajistit rozesílání klíčům k těmto originálům. Na nápravě už se pracuje.

Warcraft 3: Reforged vyjde v příštím roce, a to ve verzi pro PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na