Witchfire je chystaná brutální střílečka od zkušených autorů

Polské vývojářské studio The Astronauts, jež má na triku titul The Vanishing of Ethan Carter, oznámilo svůj nový titul, který se jmenuje jednoduše a poněkud nenápaditě – Witchfire.

Na druhou stranu je třeba říct, že ani z hlediska hratelnosti nechystají autoři kdovíjaké inovace, ale budou se držet spíše receptů, které v minulosti už mnohokrát fungovaly. Spousta monster, spousta zbraní a dobře odladěný herní zážitek, který motivuje k dalšímu hraní.

Hutná gotika

Těšit se můžete na hrozivá monstra v opravdu temném, goticky laděném světě, který místy připomíná až horor. Kromě zbraní se podle všeho budete moct ohánět i nějakými těmi kouzly.

The Astronauts se tak se svým novým titulem Witchfire vrací tak trochu k vlastním kořenům. Toto studio totiž založili bývalí zaměstnanci známějšího studia People can Fly, které stálo za tak věhlasnými akcemi jako Painkiller nebo Bulletstorm.

Witchfire běží na osvědčeném Unreal enginu, díky kterému na první pohled vypadá opravdu dobře. Bohužel zatím nevíme, kdy hra vyjde, ani na jaké platformy to bude.

Witchfire – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na