World of Warcraft: Shadowlands – nový datadisk s Lich Kingem?

Na letošním BlizzConu má společnost Blizzard Entertainment podle neoficiálních informací představit hned čtyři nové hry. Jako téměř jisté se jeví Diablo 4 a Overwatch 2, o kterých unikají informace už v předstihu. Třetím kouskem do party by pak měl být další datadisk pro stále oblíbený World of Warcraft. Na internetu se objevily spekulace o tom, že ponese název Shadowlands.

Zpráva se objevila na Redditu a je doplněná o screenshot nabídky merchandisingových produktů k World of Warcraft: Shadowlands. Jako ústřední postava se jeví být Lich King, který se výrazně liší od své původní verze. Není vyzbrojen tradičním mečem jménem Frostmourne, nýbrž třímá v ruce nebezpečně červeně svítící kladivo. Také zbroj, stejně jako postava dávají tušit, že tentokrát půjde o někoho jiného než Arthase.

Merchandise k pravděpodobně chystanému datadisku WoW Shadowlands.

Toto odhalení se mimochodem kryje s nedávným odhalením dataminerů v updatu 8.3 World of Warcraft. Ti narazili mimo jiné na grafiky různých rytířů smrti, stejně jako mapu ledové koruny.

Blizzard zatím žádné oficiální oznámení v této věci neučinil, ale dá se předpokládat, že World of Warcraft: Shadowlands bude představen 1. listopadu na BlizzConu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 37 Prumer: 1.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pawol
Host
Pawol

O meči Frostgram jsem ještě neslyšel, ale prý je tradiční… Kdo by tak mohl být Lich King, že by Bolvar? Ne, to bude určitě někdo jiný. Autor článku by si měl něco zjistit, než začne publikovat na internet.

Groothak
Host
Groothak

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali je ten název Frostgram dle LORE správně, protože sám Blizzard všude používá Frostmourne v češtině Mrazivý smutek.