World of Warships se přesouvá do vesmíru. Námořní bitvy nahradí ty galaktické

Vývojářské studio Wargaming stojící za úspěšným free2play titulem World of Warships překvapivě oznámilo přesun od námořních k vesmírným bitvám. Od 29. března totiž začne speciální měsíční event, který hru vynese doslova ke hvězdám. Válečné lodě by tu pochopitelně neměly co pohledávat, a tak se můžete těšit na lodě vesmírné, a to rovnou na úrovni Tier X.

Kromě toho nabídne World of Warships devět nových, dosti obskurních kapitánů, mezi nimiž nechybí mechanický delfín nebo zlatá rybka v obleku astronauta. Vesmírné lodě a kapitány získáte nejprve plněním jednoduchých úkolů. Když se vám následně podaří zvítězit v bitvách, odemknete si další vesmírná plavidla.

Proti sobě nastoupí týmy o devíti hráčích, přičemž jedinými překážkami, za kterými bude možné se krýt, budou asteroidy. Přídavek hru obohatí také o řadu nových hudebních kousků inspirovaných sci-fi filmy 80. a 90. let.

World of Warships – Space Warships – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na