World War Z bude kooperativní survival akcí inspirovanou filmem

Jedním z velkých oznámení na včerejší akci The Game Awards 2017 se stala multiplayerová hra World War Z, která je inspirovaná stejnojmenným filmem s Bradem Pittem v hlavní roli.

Půjde o kooperativní akci, kterou budete hrát ve čtyřčlenném týmu. Kampaň World War Z (česky Světová válka Z) se bude soustředit na jedinečné příběhy a mise s motivem boje o přežití, které budou rozmístěné po celém světě, například v New Yorku, Moskvě a Jeruzalémě. Hráči budou bojovat proti hordám nemrtvých, v čemž jim pomohou nejen zbraně, ale také různé pasti, bariéry a samotné prostředí.

Za herním World War Z stojí vývojářské studio Saber Interactive a filmová společnost Paramount Pictures si spolupráci s ním pochvaluje. “Vytvořili opravdu originální zážitek v bohatém univerzu World War Z, kterou hráči budou milovat,” uvedl Bill Bertini z Paramountu.

World War Z má vyjít někdy v průběhu roku 2018. Ostatně, příští rok má do kin přijít také pokračování filmu. Zatím se můžete podívat na první trailer hry.

World War Z – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na