Oznámena poutavá survival akce Fade to Silence v zamrzlém světě

Vývojářské studio Black Forest Games, které stojí za titulem Giana Sisters: Twisted Dreams, pracuje na novém titulu, jenž nese jméno Fade to Silence a vydávat ho bude společnost THQ Nordic.

Žánrově půjde o dnes velmi oblíbenou survival hru, nicméně opepřenou o prvky brutální akce a RPG. Vžijete se do role Ashe, který musí “prozkoumávat post-apokalyptickou, zamrzlou pustinu, aby získal suroviny a věci potřebné k přežití”. Celý otevřený svět bude mít přes osm kilometrů čtverečních a tvořit ho bude říční delta, hustá lesní oblast nebo pole. Všude se pochopitelně budou pohybovat zvláštní monstra.

Stejným, ne-li ještě větším nebezpečím ale bude nevyzpytatelné počasí, které se bude dynamicky měnit a vy na něj budete muset reagovat. V zásadě vždy budete muset mít dostatek tepla a potravy, jinak rychle zemřete. Potřebné předměty bude možné si vytvořit pomocí systému craftování. Hodně času strávíte také sháněním a bráněním příbytků.

Čas od času se budete muset vydat na nebezpečný lov, k čemuž vám pomohou stopy ve sněhu, které nezanecháváte jen vy, ale také zvířata. Pokud po nich půjdete, dostanete se do oblastí, kde je lov nejefektivnější. Do vzdálených regionů se pak můžete vypravit na sáních tažených vlky.

Hra Fade to Silence byla oznámena teprve včera, ale už 14. prosince vstoupí do fáze předběžného přístupu na Steamu. Hotová verze by pak měla vyjít v roce 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Fade to Silence – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jaroslav Crha
Host
Jaroslav Crha

Kravina pro konzole s otřesnou osekanou grafikou