Fantastické záběry z post-apokalyptické akce Metro: Exodus

Série akčních her Metro už si vydobyla velkou oblibu u hráčů a její nejnovější pokračování vypadá opravdu skvěle. Naposledy nás o tom přesvědčil aktuálně vypuštěný trailer.

Ačkoliv hra stále nese stejný název jako předchozí díly, v tomto případě poněkud klame. Metro: Exodus totiž navazuje na konec Metro: Last Light, kdy se hlavní hrdina Arťom dostává z metra na povrch zemský, pochopitelně do nukleární válkou zdevastované Moskvy. Do metra se sice pravděpodobně opět podíváte, ale většina příběhu Metro: Exodus se bude odehrávat na povrchu, kam se v předchozích dílech dalo zavítat jen na chvíli.

Odlišná roční období

Metro: Exodus chce hráče zaujmout poutavě vyprávěným příběhem, který by měl být svého druhu jednoletou odyseou Arťoma a jeho ženy Anny. Těšit se můžete na atmosféru boje o přežití s prvky hororu.

Hra se pyšní kombinací lineárních a otevřených úrovní, dynamickým systémem počasí, pravidelným cyklem dne a noci a ročními obdobími, které se střídají, jak příběh postupuje kupředu.

Autoři ze studia 4A Games už na hře pracují od roku 2014 a dokončit by ji měli příští rok na podzim. Vydavatelem je společnost Deep Silver.

Metro: Exodus – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Konečně zas něco co se bude dát hrát

Lot
Host
Lot

Takovych her je spoustu moulo

Slavomír Otava
Host
Slavomír Otava

už se těšim,hrál jsem první díl a byl jsem nadšenej.