Bayonetta 3 oznámena exkluzivně pro Nintendo Switch

O poměrně velké překvapení se postaral prezident amerického Nintenda Reggie Fils-Aimé, když na letošním Game Awards oznámil práce na pokračování oblíbené akční série Bayonetta.

Ještě překvapivější je pak zjištění, že Bayonetta 3 aktuálně vzniká exkluzivně pro herní konzoli Nintendo Switch. Za vývojem stojí opět Platinum Games, kteří vytvořili už oba úspěšné předchozí díly.

Konkrétní informace ani termín vydání zatím nebyly prezentovány. Lákadlem je tak pouze krátký teaser, na který se můžete podívat pod článkem.

První dva díly vyjdou také

Že se Bayonetta 3 přinejmenším dočasně objeví pouze na Nintendu Switch, to by čekal opravdu málokdo. Vždyť první dva díly pro tuto konzoli ani nevznikly a teprve teď se pracuje na jejich portu. Bayonetta a Bayonetta 2 by ve verzi pro Nintendo Switch měly vyjít 18. února 2018.

Evropští hráči, kteří si koupí Bayonettu 2, dostanou také zdarma kód na první díl. Oba dva díly však budou digitálně k mání také samostatně.

Bayonetta 3 – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na