Záběry z hraní Mutant Year Zero: Road to Eden. Jde o atraktivní taktickou strategii ve stylu XCOM

Boje jako v XCOM a ztracený apokalyptický svět, ve kterém příroda dobývá zpět zbytky lidské civilizace. To je Mutant Year Zero: Road to Eden. Akorát, že v této kombinaci plíživé adventury a taktické hry nejsou žádní lidé.

Svět Mutant Year Zero: Road to Eden je plný mutantů a zvířat, což je také důvod, proč ve svých týmech budete ovládat přímo kráčející kachny a prasata. Tyto týmy sestávají ze tří členů, které posíláte ze své základny ARK do nebezpečné zóny, v níž je třeba zachraňovat přeživší a získávat suroviny. V centru se potom skrývají odpovědi na mnoho otázek, tedy pokud jsou pravdivé legendy v rámci příběhu Mutant Year Zero.

Mutant Year Zero: Road to Eden připravuje vývojářské studio The Bearded Ladies, přičemž hru vydá Funcom. K dispozici má být v druhé polovině roku 2018 pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Kdo se chce zúčastnit betatestu, musí si předobjednat Deluxe edici za 55 euro. Normální verze bude stát 35 euro, ale nebude obsahovat výhody jako tapety na pozadí, soundtrack, artbook a tištěnou knihu.

Mutant Year Zero: Road to Eden – záběry z hraní

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na