Začal velký zimní výprodej her na Steamu. Výrazně zlevněno GTA 5

Včera večer odstartoval tradiční velký zimní výprodej her na největší digitální platformě Steam. Opět tak nastal čas, kdy si relativně levně můžete doplnit svou virtuální herní knihovničku o kousky, do kterých jste nechtěli investovat plnou cenu. Výprodej potrvá až do 4. ledna, 19:00.

Můžeme jen doufat, že tentokrát se obejde vše bez komplikací. Například při letošním letním výprodeji byl zájem zákazníků zřejmě tak velký, že způsobil nedostupnost serverů.

Slevy jsou i tentokrát lákavé. Například, kdo čekal na zlevnění dlouhodobého hitu Grand Theft Auto 5, má nyní šanci. Hra se namísto standardních 59,99 euro prodává za 23,99 euro. Ze 39,99 na příjemných 19,99 euro zlevnil Prey. Za stejnou cenu si můžete pořídit také Zaklínače 3: Divoký hon v edici GOTY. Výhodně však můžete zakoupit bezpočet dalších her.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jindrich Tandara
Host
Jindrich Tandara

Nazdárek po delší době hraní GTA 5 online jsem přišel na jeden obří pruser ve hře víte ? ano Rusko přesněji ruští hráči odhaduji to na 95% cheaterů,kteří vás budou doslova ničit a nutit odejít ze hry jsou v tom opravdu dobří.Ale díky tomu že ve hře si můžete nastavit pasivní mod nedokáže s váma nic udělat ani Putin 😀 a vy se jim můžete tlemit celou dobu a oni raději z ostudou odejdou na jiný servr.Rockstár na rusáky nemá prostě páku je škoda že ve hře se nepohybují aspon 3 hráči od rockstár kteří můžou banovat tyhle ruský chudáky.Jinak… Číst vice »

Jindrich Tandara
Host
Jindrich Tandara

GTA jsem si zakoupil a hraji jen online verzy a je to pecka 🙂 konečně mám klub velkou garáž a jednoho obrnence s kulometem 🙂 ještě bych potřeboval nějaký partáky CZ nebo SK tak jestli někdo začíná hrát najde te mě ve hře takřka každý den pod jménem ZL0_Meli zatím 30 lvl za cca 13 dní hraní to ujde 🙂
Hra je perfektní !!!