Zombie akce State of Decay 2 sklízí kritiku. Recenze jí přiznávají zábavnou hratelnost, ale vyčítají zabugovanost

Očekávaná zombie akce State of Decay 2 oficiálně vychází až 22. května, ale řada médií se už dostala k recenzním kopiím, na jejichž základě přišla se svými verdikty. Pokud jste očekávali jasný hit, zřejmě budete zklamáni. Hra je ponejvíce hodnocena rozporuplně.

Verze State of Decay 2 pro herní konzoli Xbox One si na portále Metacritic momentálně drží průměrné hodnocení 72 %. To není nijak tragické, ovšem rozptyl hodnocení je netradičně široký. Sahá od 40 % až k 90 %, což se příliš často nevidí. Zároveň to znamená, že jedné části hráčů se hra vůbec nelíbí, druhé pak zase padla do noty velmi.

Recenzenti State of Decay 2 hře přiznávají zábavnou hratelnost, ale zároveň vyčítají nedostatek inovací. V podstatě jedinou novinkou oproti prvnímu dílu je kooperativní mód, což je přeci jen docela málo.

Jako ještě větší problém se ale ukazuje spousta technických chyb, takzvaných bugů. Hra tak prý místy připomíná předčasný přístup než hotový titul, což není příliš dobrá vizitka autorů ani Microsoftu.

State of Decay 2 vychází exkluzivně pro Xbox One a Windows 10.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na