Vánoční dárek v GTA Online přišel hráče na 500 000 dolarů

V GTA Online se o vánočním čase odehrál malý skandál. Vývojáři ze studia Rockstar chtěli udělat hráčům radost, a tak všem věnovali vůz Albany Hermes. Jenže překvapení hráči nebyli zrovna nadšení, protože záhy zjistili, že jim byla stržena také částka odpovídající původní pořizovací ceně auta.

Vozidla nejsou ve virtuálním městě Los Santos pouhými přibližovadly, ale slouží také jako statusové symboly, a proto ty prvotřídní stojí pořádnou porci GTA dolarů. Virtuální měnu můžete získat plněním úkolů ve hře, ale také ji pořídit za skutečné peníze.

Konkrétně Albany Hermes stojí 532 000 GTA dolarů a pohybuje se tak někde uprostřed cenové nabídky. Pokud by si ho hráči chtěli pořídit za skutečné peníze, museli by vydat přibližně 150 Kč, případně dlouhé hodiny plnit nejrůznější mise. O takovou částku tedy hráči přišli. Rockstar však přislíbil, že ji všem na účet opět vrátí.

Související články

10 Responses to Vánoční dárek v GTA Online přišel hráče na 500 000 dolarů

 1. Olda napsal:

  Můžete uvedst zdroj, kde Rockstar nějaký takový příslib uvedl?

 2. david napsal:

  titulek jak z blesku. bleju

 3. Fanda napsal:

  je to hra ne? Tak hrajte. Jaký dlouhý splňování misí? Proboha!

  • RiniX napsal:

   Pokud nemáte dobrý tým (o čtyřech hráčích), tak si na to doopravdy vyděláte za několik hodin. Pokud bych šel do detailu, tak ve hře můžete utratit až 50-70 milionů za úplně běžné věci (zbraně, auta, firmy, letadla) a to se raději neptejte, kolik hodin musíte nahrát…

   • Lukas napsal:

    50 až 70 M? To přitlač kámo a hodně!!! Minimálně nad 300M. Ty máš rank 10, že sem píšeš takový bláboly, stejný jak ten titulek?

    • RiniX napsal:

     Hohoho … mám rank 220 a nahráno 300 hodin (samozřejmě z důvodu, že přišli nové hry a tudíž jinak nahrané hodiny). Například já jsem si to spočítal a za věci bych dal doopravdy maximálně do 200M (k tomu počítám i ti jejich nové firmy a další jejich update věci). Víc peněz utratíš jen pokud kupuješ už jen to, čím chceš být něco lepší nebo nevíš co s nima.

 4. František napsal:

  Úplně normální nedostatek v herním systému. Když nahodí hráči itemy, tak se tam kontrolní script postará o stržení ceny. Takže v zápětí musí admin ještě všem připsat herní měnu, poněvadž na to se většinou nevztahují další podmínky. Tak to má spousta her 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist