Vyšla hra PussyWalk II. Tentokrát prezident vrávorá k urně

Hra PussyWalk před dvěma lety vzbudila velký rozruch. Na paškál si totiž vzala aktuální téma, když v ní bylo cílem dovrávorat s postavičkou prezidenta připomínající Miloše Zemana až ke korunovačním klenotům, což se řeklo snáze než se následně provedlo.

Tentokrát si autoři vzali za své téma blížící se prezidentské volby a vydali druhý díl svého titulu. Ten nese název PussyWalk II: Cesta k urně a opět si střihnete roli v kroku ne zcela jistého prezidenta. Hru však ozvláštní i nová postava Čtveráčka. Ani tentokrát není snadné dojít k cíli, tedy urně. Cestou čeká řada překážek, o které je kupříkladu snadné zakopnout. Ostatně hra nese podtitul Jeho voliči k urně dojdou….Co ty?.

PussyWalk II: Cesta k urně si můžete zahrát zcela zdarma, a to jednoduše v internetovém prohlížeči.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jumperman
Host
Jumperman

Proč nevyjde i hra kde Kalousek lemtá při zasedání parlamentu z flašky a nebo nedává facky lidem na ulici? To by byla větší zábava. Nemyslíte? Ještě by pro Sluníčka a Havloidy bylo dobré kde Vašek slibuje “svobodu a demokracii” alespoň by si mohli zabrečet jak lhal… 😉

toky
Host
toky

Tolik povyku kvůli jednomu opilcovi.

Autoři Pussywalk
Host

Až se začne prezident republiky vyjadřovat slušně, přestane se stýkat s podvodníky a přestane lhát, zaslouží si respekt ze strany občanů. Do té doby se k němu budeme chovat tak, jak se chová on k nám.

bohumil
Host
bohumil

hanobení presidenta =hanobení republiky, některým lidem evidentně chybí úcta ke stáří , ke své zemi, nedivme se potom že se tu dějí všelijaké levárny , když to tu není trestné vypadáme jako šašci , bují zde korupce zlodějna,která není trestaná. šašci pak využívají stát a hlavu státu ke své produkci

wusszvewtvce
Host
wusszvewtvce

primitivové

Milan
Host
Milan

Já nepřeji nikomu nic zlého,ale těm debilům bych přál aby dostali cukrovku,pak se jim budu smát taky a asi by jim to nebylo příjemné.

Karel Pavelka
Host
Karel Pavelka

A co takhle téma zvracejícího Kalouska pod stolem pražské kavárny.

Slavomil Brož
Host
Slavomil Brož

Je to velice trapné a ostudné dílo kohosi. Ať je pan Zeman jaký je o prezidentovi
republiky bych se takto vyjadřovat nemohl.Politika v našem státě je žalostná.