Vánoční dárek v GTA Online přišel hráče na 500 000 dolarů

V GTA Online se o vánočním čase odehrál malý skandál. Vývojáři ze studia Rockstar chtěli udělat hráčům radost, a tak všem věnovali vůz Albany Hermes. Jenže překvapení hráči nebyli zrovna nadšení, protože záhy zjistili, že jim byla stržena také částka odpovídající původní pořizovací ceně auta.

Vozidla nejsou ve virtuálním městě Los Santos pouhými přibližovadly, ale slouží také jako statusové symboly, a proto ty prvotřídní stojí pořádnou porci GTA dolarů. Virtuální měnu můžete získat plněním úkolů ve hře, ale také ji pořídit za skutečné peníze.

Konkrétně Albany Hermes stojí 532 000 GTA dolarů a pohybuje se tak někde uprostřed cenové nabídky. Pokud by si ho hráči chtěli pořídit za skutečné peníze, museli by vydat přibližně 150 Kč, případně dlouhé hodiny plnit nejrůznější mise. O takovou částku tedy hráči přišli. Rockstar však přislíbil, že ji všem na účet opět vrátí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

10
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Olda
Host
Olda

Můžete uvedst zdroj, kde Rockstar nějaký takový příslib uvedl?

stajgr
Host
stajgr

Já konkrétně dostal prachy zpět včera. Někteří auto ani nekoupili a taky dostali prachy zpět takže vánoční bonus, tak se neboj.
Jinak mega sám vydělám za cca 2 hoďky takže žádný stres, pokud jsou na to 2 a navzájem si pomáhají vozit auta + bunkr, jde to i za hoďku tak tu nemelte kraviny.

david
Host
david

titulek jak z blesku. bleju

Fanda
Host
Fanda

je to hra ne? Tak hrajte. Jaký dlouhý splňování misí? Proboha!

RiniX
Host
RiniX

Pokud nemáte dobrý tým (o čtyřech hráčích), tak si na to doopravdy vyděláte za několik hodin. Pokud bych šel do detailu, tak ve hře můžete utratit až 50-70 milionů za úplně běžné věci (zbraně, auta, firmy, letadla) a to se raději neptejte, kolik hodin musíte nahrát…

Lukas
Host
Lukas

50 až 70 M? To přitlač kámo a hodně!!! Minimálně nad 300M. Ty máš rank 10, že sem píšeš takový bláboly, stejný jak ten titulek?

RiniX
Host
RiniX

Hohoho … mám rank 220 a nahráno 300 hodin (samozřejmě z důvodu, že přišli nové hry a tudíž jinak nahrané hodiny). Například já jsem si to spočítal a za věci bych dal doopravdy maximálně do 200M (k tomu počítám i ti jejich nové firmy a další jejich update věci). Víc peněz utratíš jen pokud kupuješ už jen to, čím chceš být něco lepší nebo nevíš co s nima.

František
Host
František

Úplně normální nedostatek v herním systému. Když nahodí hráči itemy, tak se tam kontrolní script postará o stržení ceny. Takže v zápětí musí admin ještě všem připsat herní měnu, poněvadž na to se většinou nevztahují další podmínky. Tak to má spousta her 🙂

Johny
Host
Johny

Ono stacilo po prihlaseni pockat par minut a naskocilo zdarma.