Půlhodina hraní chystané akce MechWarrior 5: Mercenaries

Je to takřka neuvěřitelné, ale po 15 letech vyjde nový samostatný a primárně singleplayerový titul ze slavné série MechWarrior. A že nepůjde jen o hru do počtu, o tom se můžete přesvědčit ze záběrů přímo z hraní MechWarrior 5: Mercenaries.

Hra chce nabídnout především propracovanou příběhovou kampaň pro jednoho hráče, která se bude vyvíjet podle hráčových rozhodnutí. MechWarrior 5: Mercenaries se odehrává v roce 3015 za dob Třetí následnické války, která rozděluje takzvaný Inner Sphere, tedy kolonizované okolí Země. Vítězství, prestiž a zisk, o které v sérii vždycky šlo, nebude záviset jen na schopnostech na bojišti, ale i na tom, jak pro boj dokážete svého mecha připravit.

MechWarrior 5: Mercenaries pohání mocný Unreal Engine 4. Pro hráče chystá také podporu fanouškovských modifikací a kooperativní multiplayer až pro čtyři hráče. Hra by měla vyjít v prosinci 2018, už teď ale vypadá k světu, o čemž se můžete sami přesvědčit.

MechWarrior 5: Mercenaries – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na