Absolver se po vydání těší velké oblibě

Absolver od vydavatele Devolver Digital má za sebou úspěšné vydání. Bojová online hra dosáhla při svém vrcholu na Steamu 19 000 souběžně hrajících hráčů a krátkodobě se tak dostala mezi vůbec nejhranější hry této digitální platformy. Jde o vůbec nejúspěšnější vydání hry společnosti Devolver Digital.

Nic na tom nezměnily ani problémy se servery. Hráči, kteří se nemohli dlouho připojit, mohli hrát alespoň off-line. kromě PvP módu umožňuje Absolver také PvE hraní proti řadě nepřátel. “Omlouváme se za hrbolatý start, tým pracuje dnem i nocí na tom, aby hra byla lepší. První velké opravy přijdou příští týden a problémy odstraní. Děkujeme za trpělivost,” omlouvají se autoři ze studia Sloclap a slibují po vydání updatu malý dárek všem hráčům.

Opravy by měly mimo jiné odstranit regionální zámek, takže bude možné hrát s hráči po celém světě, nikoliv jen z vlastního regionu. Pracuje se také na tom, aby servery fungovaly lépe.

Absolver je k dispozici od 29. srpna na PC a PS4, verze pro Xbox One bude následovat později.

Absolver – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na