Gear Club Unlimited – závodní hra od tvůrců Test Drive vyjde na Switch

Francouzský vydavatel Microids se po delší době opět přihlásil ke slovu. Oznámil Gear Club Unlimited, který vyjde exkluzivně pro konzoli Nintendo Switch. Hra, jejíž vydání je plánováno na 1. prosince 2017, tvoří vývojářský tým Eden Games. Ten v minulosti stál za Test Drive Unlimited a posledním dílem Alone in the Dark.

Hráči se mohou těšit na 16 závodních bouráků, mezi které se počítá Alfa Romeo 8C Competizione a Bugatti Veyron GrandSport.

Gear Club vyšel už v roce 2015 pro Apple TV a od roku 2016 je k dispozici také pro iOS a Android. Verze pro Nintendo Switch nabídne tři herní módy a více než 400 závodů. V Derby Mode můžete nastoupit proti sedmi dalším závodníkům. Zazávodit si můžete také off-road v rallye módu, a to až proti třem hráčům. Navrch dostanete mód Time Trial. Všechny tři módy jsou zabalené také v mistrovstvích.

Microids zvolilo platformu poměrně vhodně, protože na Xbox One i Playstation 4 by s hrou ve velké závodní konkurenci nemělo příliš šanci. Zatímco Nintendo Switch na poctivé závody teprve čeká.

Gear Club Unlimited – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na