Akce Mavericks: Proving Grounds má být konkurencí PUBG. Soupeřit v ní bude až 400 hráčů

Vývojářské studio před několika týdny prozradilo, že pracuje na online akci s pracovním názvem Project X. Netrvalo dlouho a došlo na oficiální oznámení, už pod tím správným jménem – Mavericks: Proving Grounds.

Ambice tomuto projektu rozhodně nechybí. Mavericks: Proving Grounds chce být kombinací perzistentního MMO světa a battle royale bitev ve stylu Playerunknown’s Battlegrounds.

Největší battle royale bitvy na trhu

Zatím víme, že se hráči dostanou na ostrov o rozloze 144 čtverečních kilometrů, kde se bude moct pohybovat až 1000 hráčů najednou. Chybět nebude ani velké město poskytující zázemí pro setkávání a obchodování s dalšími hráči.

Bojovat bude možné už v rámci tohoto otevřeného světa, ty největší boje se ale odehrají právě v battle royale módu, který nabídne bitvy až 400 hráčů zároveň na mapách o rozloze 12 km čtverečních.

Mavericks: Proving Grounds je vyvíjen na etapy. Nejprve se dočkáme jádrové složky, tedy battle royale bitev, které pak budou obohaceny právě o otevřený svět. Hra nabídne také simulaci zvířat, stejně jako počasí. V bahně za sebou budete nechávat stopy, které ostatní hráči mohou sledovat.

Mavericks: Proving Grounds – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na