Ambiciózní akce Anthem představena v plné parádě. Nenechte si ujít povedený trailer a video z hraní

Nejvíce času věnovala společnost Electronic Arts v rámci své konference na E3 2018 chystané online akci Anthem od vývojářského studia Bioware. Předně se můžete podívat na nový trailer, který dost možná zvýší vaše očekávání této hodně lákavé hry.

Anthem se odehrává ve světě, který jeho bohové jaksi zapomněli nebo nechtěli dokončit. Podle toho to v něm také vypadá, a tak lidem nezbývá než v divokém prostředí bojovat o přežití. Za tímto účelem používají takzvané “javeliny”, což jsou speciální obleky, s nimiž se vydávají plnit nejrůznější úkoly, při kterých se většinou nevyhnou kontaktu s nejrůznějšími monstry.

Javeliny jsou celkem čtyři a určují, jakým stylem budete hrát. Můžete být klasickým tankem, healerem nebo sniperem, přičemž není třeba se rozhodnout hned na začátku. Všechny obleky je možné libovolně střídat a volit podle toho, na jakou misi zrovna jdete, případně jaké máte parťáky.

Příběh bude důležitou součástí hry

Anthem bude primárně online hrou, ovšem Bioware si na své prezentaci dalo hodně záležet na tom, aby uklidnilo milovníky příběhových her. Autoři slibují, že si v rámci hry budete moct užít osobní příběh a tvrdí, že vymysleli nový koncept propojení týmové se sólovou hrou. Nicméně, když to následně vysvětlovali, působilo to poměrně neoriginálně a nijak výjimečně, což však zdaleka neznamená, že by Anthem mělo být špatnou hrou.

Bioware ujistilo hráče, že Anthem nebude obsahovat žádné lootboxy ani možnost kupovat si za peníze vylepšení, která by vám poskytla ve hře výhodu. Co však nakupovat možné bude, to jsou nejrůznější kosmetické předměty. Tvůrci rovněž plánují do hry kontinuálně přidávat příběhový obsah.

Anthem vyjde 22. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Ze hry vám přineseme ještě podrobnější dojmy.

Anthem – trailer

Anthem – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ivory
Host
Ivory

Vypadá to zase na solidní grafický downgrade od oznámení.Posraná doba fakt…