Oznámeno Star Wars Jedi: Fallen Order. Snad to bude konečně zajímavá hra ze světa Hvězdných válek

Společnost Electronic Arts, která drží licenci na vývoj videoher ze světa Star Wars a zatím jí zrovna příliš nevyužívá, bohužel na své konferenci v rámci E3 2018 žádný titul z univerza Hvězdných válek neoznámila, ačkoliv se to tak trochu čekalo, protože společnosti Disney se nelíbí, že slavná značka na videoherním poli leží takto ladem, když do kin chodí jeden film z předaleké galaxie za druhým.

EA tak přeci jen muselo říct aspoň něco. Vyřešilo to tedy poněkud šalamounsky. Moderátorka akce se vydala do publika, kde náhodou seděl Vince Zampella, šéf vývojářského studia Respawn Entertainment. A ten na přímý dotaz prozradil, že jeho tým skutečně horečnatě pracuje na nové Star Wars hře, ale bohužel jí zatím nemůže ukázat, protože práce ještě dostatečně nepokročily.

Zampella však každopádně aspoň odhalil, že se hra bude jmenovat Star Wars Jedi: Fallen Order a že se bude odehrávat v temném období mezi třetí a čtvrtou epizodou Star Wars.

Zajímavé na tom je, že by Star Wars Jedi: Fallen Order podle aktuálních plánů mělo vyjít už příští rok. Hra by se tak mohla představit už letos.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na