Serious Sam 4: Planet Badass se odhaluje na nových obrázcích. Nabídne větší úrovně, kooperativní hraní a vozidla

V rámci oznámení Serious Sam 4: Planet Badass před několika týdny se vývojářské studio Croteam drželo s informacemi o hře ještě zkrátka. To se ale mění a na produktové stránce na Steamu se objevily nové detaily. Důležitým zjištěním je zachování principu, kdy čtvrtý díl oblíbené série bude stále brutální akcí staré školy, ve které budete pálit na všechno, co se hýbe.

To ale neznamená, že by se za to chtěli tvůrci nějakým způsobem schovávat a ospravedlňovat tak herní nedostatky. Naopak, ve všech dalších ohledech bude Serious Sam 4 moderním titulem. Můžete se tak těšit na mnohem větší úrovně než kdy dříve, ve kterých na vás čekají volitelné úkoly a nejrůznější bonusy. Přesto bude zážitek stále lineární a velmi rychlý. Nemusíte se obávat toho, že by Serious Sam 4 byl hrou v otevřeném světě.

Abyste se ve větším prostoru mohli dostatečně rychle pohybovat, nabídne Serious Sam 4: Planet Badass možnost využít nejrůznějších vozidel. Vzhledem k dosti ujetému humoru série se můžete těšit spíše na bláznivá přibližovadla. Vedle fešné motorky budete moct využít třeba kombajn nebo papežské vozítko papamobil.

Serious Sam 4: Planet Badass si budete moct zahrát sólově, ale také v kooperaci s kamarády. Hra nabídne online i lokální koop.

Serious Sam 4: Planet Badass by měl vyjít ještě letos.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na