Just Cause 4 se zkrátka nedaří utajit. Podívejte se na parádní screenshoty

Pokračování série frenetických akcí v otevřeném světě Just Cause mělo být jedním z největších překvapení letošního veletrhu E3. Ale Just Cause 4 jakoby se nechtělo zůstávat v utajení až do svého velkého představení, které by se mělo odehrát v pondělí.

Už před několika měsíci se Just Cause 4 nedopatřením objevilo v nabídce kanadského internetového obchodu Walmart, což se dalo ještě svést na chybu a naprostý omyl s tím, že taková hra ve vývoji není. Ale když před pár dny na Steamu na několik hodin vykoukl artwork hry s možností jí předobjednat, bylo v podstatě vymalováno.

Stále jsme ale o hře nic nevěděli a neviděli žádné audiovizuální materiály. O to se ale postaral pro změnu únik na herním webu Gamepro.de, který předčasně zveřejnil sérii screenshotů. Na ní se teď můžete podívat a začít hádat, kde se bude Just Cause 4 odehrávat. Jisté je jedno: hra vypadá velmi atmosféricky a na poměry série docela temně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na