Antické Řecko Assassin’s Creed: Odyssey prostě sluší. Podívejte se na skvělý trailer a dlouhé záběry z hraní

Jak bylo oznámeno už před E3 2018, bude se nejnovější díl Assassin’s Creed: Odyssey odehrávat v antickém Řecku. Když jsme viděli trailer, na který se můžete podívat pod textem, říkali jsme si, proč s tímto prostředím autoři tak dlouho váhali. Zdá se totiž, jako by byl koncept Assassin’s Creed pro antické Řecko přímo stvořen.

Assassin’s Creed: Odyssey vám umožní zahrát si za potomka sparťanského krále Leonida, jehož kopí také dostanete do vínku coby mocnou zbraň. Novinkou v rámci série je počáteční volba mezi mužským a ženským hrdinou, přičemž jde o zcela odlišné postavy s lehce rozdílným příběhem. Tato volba je přitom konečná – se zvoleným charakterem musíte odehrát celý příběh. V něm se můžete těšit na celou řadu slavných postav jako je třeba Sokrates.

Assassin’s Creed: Odyssey vyjde už 5. října 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Níže se můžete podívat jak na trailer, tak záběry z hraní. Pro sérii je pochopitelně rizikem, že nový díl vyjde ani ne rok po povedeném Assassin’s Creed: Origins. Může se totiž stát, že hráči série opět přejí, což už se jednou stalo.

Assassin’s Creed: Odyssey – trailer

Assassin’s Creed: Odyssey – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hulibrk
Host
Hulibrk

Ach jo, i když to absolutně nechápu, tak z nějakého důvodu, tohle baví opravdu velkou spoustu lidí.
Nevím proč ze série AC udělali RPG s naprosto otřesným příběhem a nezajímavou hratelností, si radši znovu zahraju znovu zaklínače.
Proč to nevrátí zpátky do těch kruciátů ? Celé to zasadit do temného, středověkého velkoměsta s dospělou atmosférou a hlavně s hratelností zaměřenou na stealth.

Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna
Host
Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna

Přesně ! 🙂 souhlasím s tebou, graficky to vypadá hezky ale to je vše. 🙂