Assassin’s Creed 3 se dočká remasteru. Nejméně povedený díl série bude součástí předplatného pro Odyssey

Connor Kenway se vrací. Assassin’s Creed 3, ve kterém působil jako hlavní hrdina, se totiž dočká remasterované verze. Ta vyjde pro všechny platformy, tedy PC, Playstation 4 a Xbox One. Společnost Ubisoft pro novou verzi slibuje rozlišení 4K, stejně jako kvalitnější textury, modely postav, light rendering a další grafická vylepšení.

Remaster Assassin’s Creed 3 bude obsahovat nejen původní hru, ale také všechna DLC, což platí i pro mise za Benedicta Arnolda, které byly dosud k mání exkluzivně na Playstation 3. Chybět nebude ani nejpovedenější přídavek hry, kterým je The Tyranny of King Washington. V něm George Washington propadne zlu a Connor ho musí zastavit s pomocí nadpřirozených sil.

K dispozici bude také samostatně

Aby toho nebylo málo, bude součástí také remaster Assassin’s Creed: Liberation. V něm si zahrajete za Aveline de Grandpré a budete se pohybovat po New Orleans. Zajímavou kuriozitou je fakt, že na PC už existuje Assassin’s Creed: Liberation HD. Každopádně bychom se měli dočkat těch samých vylepšení jako v případě trojky.

To vše vypadá jako zajímavý balíček, což ale nic nemění na tom, že řada fanoušků série vnímá Assassin’s Creed 3 jako nejméně povedeného zástupce co do příběhu a atmosféry (z hlediska technického provedení byl horší Unity).

Ubisoft na remaster Assassin’s Creed 3 láká v rámci Season Passu pro Assassin’s Creed: Odyssey. Hra ale bude k mání také samostatně, a to v březnu 2019. Zatím byla oznámena pouze digitální varianta, u které pravděpodobně zůstane. Nabízí se stejný model jako v případě Far Cry 3: Classic Edition, který byl samostatně k dostání za 30 euro.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na