Assassin’s Creed: Origins se dočkal nové nejvyšší obtížnosti. Je to noční můra

Řada hráčů si stěžovala, že Assassin’s Creed: Origins není ani na nejvyšší ze tří aktuálních obtížností dostatečně náročný a nepředstavuje takovou výzvu, jakou by si představovali.

Pokud mezi ně patříte, udělal vám Ubisoft radost, protože vydal patch na verzi 1.10, ve kterém mimo jiné doplnil čtvrtý obtížnostní stupeň, jenž nese název Nightmare (noční můra). Kromě toho si můžete nastavit funkci, aby se nepřátelé automaticky zlepšovali v závislosti na úrovni vaší postavy. To je velmi praktické ve chvíli, kdy jste se s hlavním hrdinou Bayekem dostali už na vyšší úroveň, ale ještě vám chybí splnit nějaké úkoly z počáteční fáze hry. Ty tak nebudou směšně jednoduché, ale budou představovat náležitou výzvu.

Nový patch pro Assassin’s Creed: Origins (recenze) nabízí také mód hordy pro arénu, stejně jako podporu HDR (verze pro PC) a spoustu dalších menších vylepšení. Update na verzi 1.10 už je k dispozici a váží docela vydatné 3 GB

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na