Slibná válečná akce Battalion 1944 bude stát jen pár stovek. Podívejte se na trailer

Pokud se vám líbil návrat série Call of Duty do kulis druhé světové války a rádi byste další podobný titul, můžete zaostřit svou pozornost na multiplayerovou akci Battalion 1944, která se prezentuje v novém traileru.

Battalion 1944 sice nenabídne singleplayerový zážitek, ale v o to větší míře se chce soustředit na atraktivní online hru, která by měla být velmi realistickou záležitostí. Postup vpřed tak bude třeba dobře promýšlet, krýt se apod.

Autoři ze studia Bulkhead Interactive na hru získali finanční podporu od fanoušků prostřednictvím Kickstarteru a komunitě to chtějí vrátit. Kromě toho, že hra nebude obsahovat žádné lootboxy a další podobné taháky peněz z kapes hráčů, bude příští rok v rámci předběžného přístupu k mání také za velmi přijatelnou cenu. Tu autoři stanovili na 14,99 euro, tedy necelé čtyři stovky.

Příští rok by Battalion 1944 tedy měl vstoupit do Early Accessu na Steamu a později se pak kromě PC představí také na Playstation 4 a Xbox One.

Battalion 1944 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na