Assassin’s Creed Valhalla trhá rekordy

Kolem nového dílu ze série Assassin’s Creed bylo už před vydáním poměrně rušno. Avšak Ubisoft nyní v tiskové zprávě prohlásil Assassin’s Creed Valhalla za svůj doposud nejúspěšnější titul. Nejde o rekord pouze v rámci série, ale také co se týče ostatních her. Respektive v prvním týdnu od vydání zaznamenal titul vyšší prodeje než jakýkoliv jiný, za kterým stál Ubisoft. Nutno podotknout, že na vysokých prodejích se mohlo podepsat i to, že se aktuálně jedná o jednu z mála dostupných her pro PlayStation 5.

„Jsme velice nadšení odezvou od hráčů a chceme všem fanouškům poděkovat za neuvěřitelnou podporu. Vydání této hry uprostřed globální pandemie představovalo pro naše týmy skutečnou výzvu a je skvělé vidět hráče, kteří si hru užívají,“ prohlásil v tiskové zprávě producent Julien Laferrière.

Vydavatel se s námi zároveň podělil o pár statistik, podle kterých už hráči nachodili přes 4 miliony kilometrů, odemkli více než 55 milionu budov a více než 1,8 milionu hráčů vyhrálo alespoň jednu hru v pití alkoholu. Přece jenom jsme mezi vikingy.

Hlavní slovo při vývoji měla pobočka Ubisoftu sídlící v kanadském Montréalu. Hra vyšla kromě počítačů, Xboxu One, PlayStationu 4 a 5 také na novém Xboxu Series X a službě Stadia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na