Assassin’s Creed Valhalla v prvním videu. Na hře pracuje 15 studií

Assassin’s Creed Valhalla bude pro vydavatelskou společnost Ubisoft zásadním titulem, a to hned v několika rovinách. Jde o pokračování aktuálně nejvýnosnější značky firmy. Zároveň už má jít o hru vyvíjenou podle nových pravidel, která mají za cíl zbavit tituly od Ubisoftu jisté schematičnosti a předvídatelnosti. A v neposlední řadě půjde o jednu z prvních velkých her pro novou generaci konzolí.

V prvním traileru se můžete podívat na studené, temné a válečnické prostředí, které je zasazena do časů největšího rozkvětu Vikingů. Centrálním bodem bude konflikt mezi drsnými nájezdnickými seveřany a Anglií. Nutno říct, že trailer dramatickými scénami rozhodně nešetří.

Důležitost Assassin’s Creed Valhalla jen podtrhuje skutečnost, že na něm vedle hlavních vývojářského studia Ubisoft Montreal pracuje dalších 14 studií této firmy. Výsledkem tak pravděpodobně bude skutečně kolosální projekt.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde koncem tohoto roku, a to na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X a Google Stadia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na