Battlefield 6 vyjde příští rok. Rozšiřování pátého dílu skončí v létě

Foto: Battlefield 5

O pokračování série multiplayerových akcí Battlefield zatím prakticky nic nevíme. Alespoň jsme se ale dozvěděli hrubé okno pro vydání. Battlefield 6 by se na trhu měl objevit někdy v roce 2021, jak potvrdila společnost Electronic Arts magazínu IGN.

Stejně tak byl oznámen konec obsahových rozšíření pro Star Wars: Battlefront 2, stejně jako Battlefield 5, který se posledním updatem rozloučí v létě. “Dlouhodobě se studio soustředí na budoucnost Battlefieldu, kterou hráči zažijí v roce 2021,” uvedl zástupce firmy.

Fanoušci už teď spekulují o tom, do jakého prostředí bude Battlefield 6 zařazen. Je velmi pravděpodobné, že to nebude první světová válka (BF 1) ani druhá světová válka (BF 5). Nejpravděpodobněji se tak jeví moderní konflikt, který by byl svým způsobem návratem ke zlatým časům série, které zažívala s díly Battlefield 1, Battlefield 2 a Battlefield 4. V úvahu připadá také sci-fi scénář – ten je ale méně pravděpodobný, protože není tolik atraktivní pro co možná nejširší cílovou skupinu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na