Atraktivní akce Judgement vyjde v červnu. Podívejte se na povedené záběry z hraní

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Sega oznamuje datum vydání a další informace o hře Judgement z dílny legendárního herního studia Ryu Ga Gotoku Studios, které je tvůrcem videoherní série Yakuza. Hra Judgement bude v prodeji od 25. 6. 2019 pro PlayStation 4 a nabídne bonusový obsah a duální audio.

Věhlasné herní studio Ryu Ga Gotoku Studios, které je tvůrcem oceňované herní série Yakuza, představuje Judgement, dramatický příběh zdiskreditovaného právníka hledajícího vykoupení ve světě zamořeném korupcí a zoufalstvím.

V Judgement hráči převezmou roli soukromého detektiva jménem Takayuki Yagami a pustí se do prozkoumávání vykřičeného distriktu Kamurocho. Osvojte si inovativní vyšetřovací metody a odhalte tajemství skrytá hluboko v útrobách čtvrti Kamurocho, kde vládne zdrcující korupce.

Judgement nabídne unikátní bojové styly Crane a Tiger, mezi kterými mohou hráči libovolně přepínat a dosahovat tak zdrcujících výsledků v soubojích. Pracujte na zdokonalování svých nesčetných dovedností, vybírejte z bohaté nabídky zbraní a osvojte si bojové akce EX Actions, které otevřou zcela novou dimenzi boje.

Hra Judgement nabídne duální audio (originální znění nebo anglický dabing). Balení hry navíc obsahuje exkluzivní oboustranný přebal a samolepku studia Ryu Ga Gotoku.

Judgement – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na