Atraktivní Monster Hunter: World nabídne desítky hodin zábavy

Pokud vám v současné době plné multiplayerových titulů, případně her s krátkou singleplayerovou kampaní chybí hry, do kterých byste se mohli ponořit a trávit v nich desítky hodin času, zaměřte svou pozornost na lednový Monster Hunter: World.

Šéf vývoje hry, Yuya Tokuda, totiž prozradil, co jsme možná mohli tušit, ale takto černé na bílém je to přeci jen lepší. Monster Hunter: World bude opravdu výživným kouskem a jen dokončení hlavní příběhové linky zabere 40 až 50 hodin. Kromě toho ale hra nabídne ještě spoustu vedlejších úkolů a aktivit. Pakliže se tak do hraní pustíte poctivě, dostanete se klidně na dvojnásobek.

Autoři si také velmi libují, že mohli navštívit některé lokace, podle kterých vytvářeli herní prostředí. Jde třeba o australskou Tasmánii, kde se byli podívat a následně hru dost upravili, protože fotky a realita jsou přeci jen něco jiného.

Monster Hunter: World vychází 26. ledna na Playstation 4 a Xbox One, přičemž PC verze je rovněž v plánu, není ale jisté, zda také vyjde v tento den. Majitelé PS4 si brzy mohou zahrát betaverzi.

Monster Hunter: World – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na