Otevřená beta blížícího se hitu Monster Hunter: World přijde v předvánočním čase

Uzavřený betatest hry Monster Hunter: World již úspěšně proběhl, a tak přichází čas na to, aby se ho mohl zúčastnit skutečně každý zájemce. Proto společnost Capcom chystá před Vánoci spustit otevřenou fázi betatestu, kde již nebudou žádné bariéry.

Otevřený betatest však poběží pouze na Playstation 4 a majitelé Xboxu One tak zase jednou pěkně ostrouhají. Začne už 22. prosince v 18:00 a skončí o čtyři dny později, 26. prosince ve stejný čas. Tedy poměrně slušná doba udělat si o Monster Hunter: World dobrý obrázek.

Předplatielé služby Playstation Plus se mohli zapojit už do uzavřené fáze betatestu. Hru nemusí ze svého disku mazat, protože se stejným souborem se mohou zapojit do otevřeného betatestu.

Monster Hunter: World je pravděpodobně nejočekávanějším titulem začátku příštího roku. Vyjde 26. ledna 2018 na Playstation 4 a Xbox One. PC verze pravděpodobně přijde o něco později.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na