Ve hře Afterparty budete muset po smrti přepít samotného ďábla

Vývojářské studio Night School, které stojí například za čistokrevnou adventurou Oxenfree, oznámilo nový titul. Ten se jmenuje velmi příhodně Afterparty. Příběh takovým pozdním večírkem doopravdy je – odehrává se totiž po smrti a hodně se v něm pije.

Dva nejlepší přátelé Lola a Milo se po své smrti ocitnou v ďáblově říši a hrozí jim věčné zatracení. Přeci jen ale ještě mají příležitost, jak mu uniknout. Nebude to ale jednoduché – musí totiž přepít samotného ďábla, který platí za slušného pijana.

Jaké dobrodružství prožijete v podsvětí? Každý z kroků závisí jen na vás. Je to čas té nejlepší pitky vůbec! Odkryjte tajemství vašeho zatracení a pošlete Satana pod stůl,” stojí v prohlášení autorů oznamující hru Afterparty.

Další detaily zatím nejsou známy, snad jen tolik, že opět půjde o zástupce žánru adventur. Afterparty má vyjít někdy v roce 2019, a to na PC (Windows, Mac, Linux), PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na