Nové video z hraní pekelné rubačky Darksiders 3

Vydavatel THQ Nordic prezentoval nové záběry z hraní očekávané akční adventury Darksiders 3. V nich můžete sledovat hlavní hrdinku Fury v podzemním pekelném systému plném lávových elementů a především kostlivých bojovníků. Na konci se pak postaví lávovému monstru, a to pěkným obouručním kladivem.

Ve videu se můžete seznámit také s komplexními pohybovými možnostmi hlavní hrdinky. To, že jí její bič pomáhá překonávat různé překážky, už nějakou dobu víme. Novinkou je ale představení dvojitého skoku. Pokud ve vzduchu stisknete tlačítko pro výskok ještě jednou, dostanete se na mnohem vyšší místa než dříve. Boj proti lávovému monstru mimo jiné ukazuje také to, že Fury dokáže útočit také ze vzduchu, a to s pořádnou razancí.

Darksiders 3 vás zavedou na různá místa, jak se můžete přesvědčit třeba i z obrázků. Rozhodně se tak nebudete pohybovat jen někde po předpeklích, ale zavítáte třeba i do zdevastovaných měst. Po této stránce by hra měla být atraktivnější než její předchůdci.

Darksiders 3 je momentálně ve vývoji v texaském Austinu, kde sídlí vývojářské studio Gunfire Games, které se z větší části skládá ze zaměstnaců rozpuštěných Vigil Games. Právě ti tuto sérii založili a jejich nové studio je jistou zárukou toho, že třetí díl bude neméně povedený jako první dva. Přesvědčit bychom se o tom měli někdy v příštím roce, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Darksiders 3 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na