Atraktivní survival Memories of Mars o sobě dává vědět trailerem. Datum spuštění předběžného přístupu stanoveno

Německé vývojářské studio Limbic Entertainment pracuje vedle budovatelské strategie Tropico 6 také na dalším projektu, kterým je survivalová akce Memories of Mars, jež nabídne otevřený svět a spoustu zajímavých herních prvků. Tvůrci nyní zveřejnili nový trailer a oznámili, že hra 5. června vstoupí do fáze předběžného přístupu.

Memories of Mars se odehrává 100 let v budoucnosti, kdy lidstvo po úspěšné kolonizaci Marsu zjistilo, že rudá planeta přeci jenom bude spíše neobyvatelná. Hráč se vžije do role klonu, který se probouzí ve chvíli, kdy už jsou téměř všichni pryč, a snaží se bojovat o holé přežití. Nehostinné pustiny Marsu jsou ještě to nejmenší, mnohem horší jsou smrtící paprsky slunce přicházející ve vlnách.

Vaším úkolem pochopitelně bude obstarat především sami sebe a přežít, což obnáší získávání surovin a budování vlastního příbytku. Pochopitelně nebude chybět ani boj proti nejrůznějším nepřátelům.

Memories of Mars podobně jako jiné survivalové hry hodně sází na kooperativní způsob hraní, díky kterému budete moct stavět celé základny, ale umožní také boje hráčů s hráči.

Memories of Mars – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na