Audi vstupuje do Gran Turismo Sport. Boří zeď mezi oblíbenou hrou a realitou

Vývojářské studio Polyphony Digital s nadšením oznámilo spolupráci s automobilkou Audi, která navíc zbořila zeď mezi hrou a realitou. 

Pro hráče je každopádně důležité, že update závodní hry Gran Turismo Sport přinese do hry dvojici dvou parádních konceptů od Audi. Jde o automobily Audi Vision Gran Turismo a Audi e-tron Vision Gran Turismo. Na rozdíl od předchozích aut kategorie Vision GT mají tato dvě společnou jednu zásadní věc: existují i v reálu a automobilka Audi je odhalila včera ve svém Audi Driving Experience Center u Ingolstadtu.

Audi Vision Gran Turismo ve hře

Jde o první Vision GT auta, která se projedou po skutečné trati. Základní model je poháněn hybridním motorem, který kombinuje přeplňovaný V6 motor o objemu 3,4 litru pohánějící zadní kola a elektrický motor, který se stará o kola přední. Dohromady vyprodukují výkon o hodnotě 950 kW (1292 PS).

Model e-tron už je podle názvu čistě elektrickým vozidlem, který má jeden 200 kW motor vepředu a dva v zadní části. Dohromady dají 600 kW (815 PS).

Audi Vision Gran Turismo ve skutečnosti

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na