Bus Simulator 18 vyjde v červnu. Podívejte se na nový trailer pokračování oblíbené série

Bus Simulator patří k nejoblíbenějším simulacím, které si berou na paškál zdánlivě obyčejné profese jako jsou zemědělci nebo kamioňáci. Jízda autobusem po daných zastávkách má ale přeci jen zvláštní kouzlo, a tak není divu, že série bude letos pokračovat.

Společnost Astragon Entertainment oznámila, že Bus Simulator 18 vyjde už zanedlouho, a sice 20. června 2018. Za hru je zodpovědné vývojářské studio Stillalive.

Bus Simulator 2018 toho slibuje spoustu. Především se budete moct sami posadit za volant řady oficiálně licencovaných autobusů městské hromadné dopravy. Chybět nebudou stroje značek Iveco, Man, Mercedes-Benz ani Setra, takže rozhodně bude z čeho vybírat.

Vlastní impérium i zajímavé mody

Až naložíte a vyložíte dostatečné množství cestujících, budete se moct přesunout k dalšímu kroku a začít budovat vlastní autobusářské impérium.

Oproti předchozím dílům nabídne Bus Simulator 18 řadu zajímavých novinek jako jsou mnohem živější městské okresky tvořící otevřený herní svět, jízdu ve dne i v noci nebo synchronní multiplayerový mód, který umožní souběžné hraní až čtyřem hráčům zároveň.

Rozšířené modderské možnosti umožní hráčům vytvářet nejen vlastní autobusy, ale také vlastní města a s nimi se pak bavit ve hře.

Bus Simulator 2018 vyjde na PC, a to za cenu 29,99 euro, což je přibližně 750 Kč. K mání bude jak krabicová, tak digitální verze.

Bus Simulator 18 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Můžu se zeptat, ví se už, jaké budou minimální či doporučené HW požadavky?

Děkuji