Autobahn Police Simulator 2 – tohle video musíte vidět

Trailer k pokračování velmi specifické simulace, a sice německé dálniční policie, u které jsem se svého času hodně nasmál, vám opět pozvedne koutky úst. Ve druhém díle si budete moct svého “strážce pořádku” sami navrhnout v “podrobném editoru”.

Dvojka, za kterou stojí zkušené studio Aerosoft, nabídne také možnost rozvíjet policejní stanici, což vám přinese další úkoly jako honičky, výjezdy k nehodám a dopravní kontroly. Vydat se budete moct i do otevřeného světa dálnic. Pro každou situaci nám autoři slibují vhodné vozidlo, pochopitelně do detailu věrné originálu. Na výběr budete mít jedno policejní, jedno civilní auto a dokonce i dodávku. Vše od skvělých fiktivních značek.

Po grafické stránce vykazuje hra ještě malé nedostatky jako třeba rozmazané textury, trhané animace a glitche, ale když si představíme, jak by mohla vypadat v Unreal Engine 4, nemůžeme dále krotit svá očekávání.

Autobahn Police Simulator 2 vychází 9. listopadu 2017 na PC za cenu 24,99 EUR. Dostupný bude také v angličtině.

A víte co, Autobahn Police Simulator 2 nám docela připomíná prvotinu severokorejského herního průmyslu, slavný Pyongyang Racer. Však se na něj také podívejte.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na