Autoři Eve Online chystají nové MMORPG. Zatím nebylo oznámeno

Islandské vývojářské studio CCP Games, které stojí zejména za skvělým vesmírným simulátorem Eve Online, před lety představovalo příklad úspěšně fungující nezávislé firmy na vysoce konkurenčním herním trhu. V posledním roce ho však dostihly problémy. Muselo ukončit všechny své projekty, které připravovalo pro virtuální realitu a propustit více než 100 zaměstnanců, což už je pořádně bolestivý krok, který se dělá jen v opravdové krizi. 

Zdálo se, že z této rány se CCP Games jen tak neotřepe, ale naštěstí to vypadá, že se blýská na lepší časy. Studio už totiž znovu nabírá lidi, a to do svého londýnského týmu, ve kterém vyvíjí dosud neoznámené MMORPG. Hlavní designér bude mít úkol vést velmi efektivní, ale poměrně malý tým, který bude podle CCP muset “realizovat velké myšlenky prostřednictvím zkušeností, chytrého provedení a prvotřídních nástrojů”.

Zájemci o vedoucí pozice v týmu musí prokázat zkušenost alespoň s jedním prvotřídním MMO, RPG nebo podobnou hrou. Kandidáti by zároveň měli být vášnivými hráči, nejlépe MMO, MOBA nebo ARPG her. Doufejme, že se CCP Games vytasí s něčím hodně zajímavým a komplexním, co by zamíchalo dnes trochu jednotvárným světem masivně multiplayerových her jako kdysi Eve Online.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na