Video z hraní lákavé strategie Iron Harvest s obřími mechy

Iron Harvest je velmi slibnou realtime strategií od vývojářského studia KINGArtGames. To teď do světa vypustilo video z hraní tohoto titulu, ve kterém se můžete podívat na řadu prvků hry. Centrální roli má v Iron Harvest hrát zničitelné prostředí. Má být možné zbořit každou budovu i objekt. Tím mohou vojáci získat nové možnosti krytí nebo o ně naopak přijít.

Iron Harvest je zajímavé také prostředím, ve kterém se odehrává. Jde o alternativní historii, která následovala po první světové válce ve dvacátých letech 20. století. Celé se to tak sešlo, že budete mít vedle vojáků možnost ovládat také obří bojové roboty – mechy. Zapomeňte ale na supermoderní stroje, které znáte například z MechWarrior 5: Mercenaries. Zde půjde o archaické exempláře, které jste ještě nikdy předtím neviděli.

Iron Harvest má vyjít v roce 2018, a pokud byste si o něm rádi přečetli více informací, můžete tak učinit v našem velkém preview.

Iron Harvest – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na