Hráč zvítězil ve Fortnite: Battle Royale, aniž by někoho trefil

Ne vždy musíte patřit k nejlepším hráčům, abyste zvítězili v partii oblíbené online akce Fortnite: Battle Royale. Občas stačí prosté štěstí a také pořádná dávka opatrnosti. Ukázal to případ hráče xCaptainTjxkterý dokázal zápas vyhrát, aniž by zneškodnil byť jen jednoho protivníka.

Hráč se v Fortnite: Battle Royale celou dobu schovával a vyhýbal se jakýmkoliv střetům. To je s postupujícím časem a stále menším bojištěm komplikované, tentokrát to ale vyšlo. Druhý poslední hráč byl pravděpodobně velmi zkušený, protože do finále se jen tak někdo nedostane. Jenže štěstí mu nepřálo, protože zabil sám sebe. Hráč xCaptainTjx tak mohl slavit vítězství bez jediného sestřelu, jak ukazuje screenshot.

Ta hra je stejně zábavná, i když hrajete špatně. Upřímně řečeno, nikdy bych si nepomyslel, že můžu vyhrát. Když jsem ale přeci jen vyhrál, byla moje reakce: počkej, fakt jsem vyhrál? Pak jsem se dvě minuty smál a udělat si obrázek na památku,” uvedl hráč xCaptainTjx.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Idk name
Host
Idk name

Jej to už se mi stalo taky, fotku mám pořád uloženou

Shajba
Host
Shajba

Bože, to je tak zbytečná zpráva… Beztak nedostal moc xp, když neměl ani jeden kill xD

Funboy
Host
Funboy

ale je to rarita, mě to pobavilo 🙂 že jde vyhrát i naprosto mírovou cestou 😀 podobně hraju PUBG 😀 vždycky se dostanu do dvacítky 😀

Kony
Host
Kony

Bez tech vulgarismu by to neslo, chlapci? Neni to az tak velky problem vyhrat i treba v PUBG skoro bez vystrelu, nedavno se mi podobnym stylem poradilo vyhrat pouze s tremi zabitymi hraci, takze ano i stealthem jde vyhrat podobna hra.

Mireben
Host
Mireben

Opravdu článek o hovně.. D

Gay Satan
Host
Gay Satan

Takze se domluvil s par lidma, ktery to za nej vycisti a pak se zabijou aby mel “senzaci” pro haranty na jutube… Takovych nahranych scenek je plny internet a lamy to porad zerou.

P
Host
P

seš nějakej chytrej ty buzno

Naser si
Host
Naser si

Jak by se mohli zabít když je tam v rohu vidět že žádný teammaty nemá a i kdyby bro byla pravda potom co by vyhráli by se nestihly zabit. Je ale celkem divné že týpek s tímhle skinem by ještě nevyhrál.