Autoři Kingdom Come: Deliverance dodatečně plní své sliby. Hra se dočká psího doprovodu, ženské postavy a turnaje

Foto: Kingdom Come: Deliverance

Když vývojářské studio Warhorse žádalo fanoušky o finanční podporu na vývoj Kingdom Come: Deliverance, přislíbilo v rámci dosažení vytyčených cílů určité odměny. Po dosažení 600 000 dolarů měla hra obsahovat úkolovou linku s hratelnou ženskou postavou, po překonání 900 000 dolarů potom turnajový mód, a pokud by se podařilo překonat milion dolarů, slíbili tvůrci psí doprovod.

Všechny tyto finanční cíle se podařilo překonat, ale ze zmíněných vlastností se do finální hry nedostala žádná. Daniel Vávra nyní na Twitteru zareagoval na výtku serveru Polygon, který kritizoval, že autoři nedali žádnou záruku, že slíbené bonusy dodají. Podle Vávry se s nimi ale nadále počítá a Warhorse na věci dále pracují.

Podporovatelé Kingdom Come: Deliverance na Kickstarteru se rozšířeného obsahu dočkají formou bezplatně stažitelného přídavku. Ostatní si ho zřejmě budou muset zaplatit, byť to zatím nebylo řečeno oficiálně.

Odměny jsou prokletím Kingdom Come: Deliverance

Jisté je, že si na nové prvky ve hře ještě nějakou dobu počkáme. Tvůrci se totiž momentálně ze všeho nejvíce snaží vychytat všechny chyby Kingdom Come: Deliverance. Práce na DLC nicméně už začaly a aktuálně se pracuje například na animacích psa nebo skriptech pro turnaj.

Není to přitom poprvé, kdy se Kingdom Come: Deliverance dostává pod palbu kritiky za nenaplněné sliby vůči podporovatelům hry na Kickstarteru. Backery už při vydání hry rozezlilo, že jejich edice neobsahovala papírový manuál, kovovou krabičku a Making of DVD. Namísto trička zvolené velikosti přišlo všem tričko té samé velikosti, které logicky nemohou nosit všichni. Ještě více pak fanoušky zarmoutila arogantní reakce Warhorse ve smyslu, že mají být rádi za to, co dostali a že hra vůbec vyšla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Filip
Host
Filip

Jen ať je ten pes volitelný. Nechci ho furt zachraňovat.

Mirek
Host
Mirek

On to asi bude ten pes od mrtvého Skalického kupce, který byl na začátku hry a který pak jede na voze z Terezou a raněným Jindrou