Autoři si psali pozitivní recenze na svou hru. Steam okamžitě přestal prodávat veškeré jejich tituly

Bohužel se opět ukázalo, čeho všeho jsou někteří vývojáři schopní, aby podpořili svou hru. Na Maltě sídlící společnost Insel Games před časem uvedla na trh RPG hru Wild Buster: Heroes of Titan a pochopitelně měla nějaká očekávání z hlediska jejího úspěchu.

Jenže hra nezačala vůbec dobře. Takřka se neprodávala a Steam ani neměl z čeho vygenerovat průměrné hodnocení, což je obvykle neblahou známkou o samotné hře. Momentálně je totiž na Steamu záplava nejrůznějších her a o většinu z nich bohužel není dostatečný zájem. Už jen to, že má nějaká hra zprůměrované hodnocení, navíc vyznívající pozitivně, ji automaticky řadí nad hladinu, pod kterou jsou tisíce neúspěšných kousků.

Šéfa společnosti Insel Games ve vyvstalé krizi bohužel nenapadlo nic lepšího než poručit svým podřízeným, aby si koupili vlastní hru a následně k ní napsali pozitivní recenzi. Někteří uposlechli, zjevně se to ale nelíbilo všem, protože email s tímto pokynem unikl na veřejnost. V důsledku toho Steam okamžitě odstranil veškerou herní produkci Insel Games ze své nabídky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Reav
Host
Reav

Ted kdyby steam jeste zastavil uzivatele trollici vyvojare skrz review system, to by bylo neco..