Autoři The Elder Scrolls 2: Daggerfall připravují jeho duchovního nástupce

Pro mnoho fanoušků série The Elder Scrolls platí druhý díl Daggerfall a třetí díl Morrowind za ty vůbec nejlepší, které kdy vznikly. A to proto, že jsou obrovsky obsáhlé, komplexní a přitom ne tak přizpůsobené masám jako následující pokračování Oblivion nebo Skyrim. Podobně to vidí také tvůrci z nezávislého vývojářského studia OnceLost Games.

Nejde přitom o jen tak nějaké autory, kteří by se zničehonic pustili do herní tvorby. Mezi zakladatele OnceLost Games patří designový ředitel Ted Peterson, technický ředitel Julian LeFay a výkonný producent Vijay Lakshman. Všichni tři dříve pracovali ve společnosti Bethesda, která stojí právě za TES, a podíleli se na vývoji několika her z této série.

Nyní se dali dohromady, aby započali s pracemi na svém prvním titulu. Zatím o něm nechtějí nic moc prozradit. Snad jen tolik, že půjde o duchovního nástupce The Elder Scrolls 2: Daggerfall. Hra má být podobně komplexní a hluboký jako druhý díl RPG ságy, ale zároveň by měla vypadat a ovládat se moderně. Můžeme tedy říct, že pro nás chystají Daggerfall v aktuální grafice.

Hra se má pyšnit obrovským dynamickým světem, propletenými sériemi úkoly, propracovaným lore a komplexní, stejně jako do hloubky jdoucí tvorbou postavy.

Další informace chce studio OnceLost Games zveřejnit ještě do konce tohoto roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na