Rockstar Games spouští vlastní obchod. A rozdává v něm GTA: San Andreas

Také vývojářské studio Rockstar Games učinilo krok k vymezení vlastního prostoru v podobě vlastního launcheru pro tituly ze své stáje, mezi které patří takové hity jako série Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Bully či L.A. Noire. Veškeré tyto hry si zde můžete také pohodlně zakoupit.

Program Rockstar Games Launcher kromě udržování přehledné knihovny her od tohoto studia a možnosti je zakoupit nabízí také další funkce jako je ukládání do cloudu a automatické updaty.

Aby Rockstar o svůj launcher včetně obchodu zvýšil zájem, rozhodl se po omezený čas rozdávat atraktivní klasiku v podobě Grand Theft Auto: San Andreas, a to všem, kdo program stáhnou.

Tato iniciativa pravděpodobně nepotěší Steam, kde byly PC verze her od Rockstaru dosud exkluzivně k mání. Dá se očekávat, že se launcher rozšíří velmi rychle, protože pro hraní stále oblíbeného GTA 5, Red Dead Redemption 2 a dalších her je nyní povinností.

Zároveň je docela pravděpodobné, že nabídku Rockstar Games Launcheru časem rozšíří další tituly z portfolia vydavatele Take Two, který Rockstar vlastní.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na