Autoři virtuálního Batmana hledají spoustu nových vývojářů. Chystají něco velkého

Na trojici batmanovských her Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight vzpomíná řada hráčů s velkých potěšením. Jejich prostřednictvím si vývojářské studio Rocksteady vybudovalo reputaci špičkového herního tvůrce. V poslední době bylo přitom kolem londýnského studia podezřelé ticho.

Nově vypsané pracovní pozice na webu Rocksteady přitom dávají tušit, že za zdmi firmy se chystá něco velkého. Například práce coby komunitního manažera mluví o očekávaném AAA titulu. Některé z pozic slibují kontrakt na dobu neurčitou, jiné jsou zase omezené na dobu dvou let.

Rocksteady v pracovních inzerátech komunikuje také vysoké ambice. Kupříkladu cílí na hodnocení 90 % a více procent na serveru Metacritic. Je otázkou, na čem přesně autoři pracují, ale už dříve prosakovaly informace o tom, že by mělo jít o hru na motivy Supermana. Ta měla být podle některých spekulací oznámena už na letošním E3, ale nakonec bylo představení posunuto.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Autoři virtuálního Batmana hledají spoustu nových vývojářů. Chystají něco velkého"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host

Pisete o Batmanovi ale mate na obrazku Supermana … jako fakt ? 🙂

Petr Novak
Host

Vzdy me bavi lidi co si delaji nazory a pisou komentare podle titulku, clanek si ani neprectou a udelaj ze sebe hlupaka. Pak si ale uvedomim, ze tihle lide stejnym zpusobem vstrebavaji informace treba pred volbama a delaj si nazor uplne stejne… Ignorantstvi je nebezpecne…

TOPlist