Autoři Zaklínače pracují vedle Cyberpunku 2077 na další velké hře. Vyjít by měla do roku 2021

Zaklínač 3: Divoký hon

Polské vývojářské studio CD Projekt RED nemá vsazeno vše na jednu kartu, jak by se mohlo po zakončení ságy o zaklínačovi Geraltovi z Rivie zdát. Jak známo, už dlouhé roky připravuje mamutí RPG projekt Cyberpunk 2077, který by se měl konečně obsáhleji představit na červnovém veletrhu E3. Z aktuální finanční zprávy společnosti však vyplývá, že pracuje ještě na další velké (AAA) hře.

Mezi cíly pro roky 2017 až 2021 je ve zprávě kromě Cyberpunku 2077 uvedeno “další příběhové RPG”. O co se přesně se jedná však finanční zpráva bohužel ani v nejmenším nenastiňuje.

Zatím tedy nemůžeme říct, zda bude nový projekt návratem do univerza Zaklínače nebo půjde o zcela novou značku. S jistotou však můžeme říct, že nepůjde o Zaklínače 4 v tom smyslu, že by se v něm vrátil Geralt z Rivie. Šéf CD Projektu, Adam Kicinski, už dříve jednoznačně potvrdil, že tato sága se jednou provždy završila. Ale proč se nezaměřit blíže na příběh jiných postav z tohoto světa, třeba takové Ciri?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na